Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський район відзначає День Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року Мар’їнський район долучився до відзначення Дня Гідності та Свободи. Цей день знаменує початок двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Святий наш обов’язок сьогодні згадати всіх героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє свого народу. У їх числі Герої Небесної Сотні та українські воїни, які загинули під час антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил на сході країни. Ми не маємо права забути про це, адже герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.

Сьогодні в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник сектору кримінальної поліції Мар’їнського ВП Ярослав Левченко, працівники установ та учнівська молодь поклали квіти до пам’ятного знаку загиблих воїнів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила у м.Мар’їнка.

У навчальних та клубних закладах, молодіжних центрах району сьогодні пройшли інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Вічна пам’ять героям, які пожертвували своїм життям заради майбутнього країни, слава живим героям, які серед нас. Ми пам’ятаємо та цінуємо ваш подвиг…

IMG_8213 IMG_8220

IMG_0130

IMG_0125IMG_0123