Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

Стати контрактником в Збройних Силах України – це відповідальний вибір

З метою інформування про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом у службі зайнятості запроваджено проведення спільних заходів для шукачів роботи з представниками Державної прикордонної служби, Військовим комісаріатом.

05.04.2017 року у Мар’їнському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації на військову службу за контрактом у Державній прикордонній службі за участю  заступника коменданта з персоналу Прикордонної державної служби Краматорського прикордонного загіну підполковника Олеся Волошинюка.

“Служба зайнятості бере неабияку участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби у Збройних Силах України як одного з видів зайнятості, адже з огляду на ситуацію, що склалася в нашій державі, професія військовослужбовця є однією з найзатребуваніших та високооплачуваних професій сьогодення,”- зауважила заступник директора центра зайнятості Марина Вольвач, відкриваючи захід.

Під час заходу Олесь Волошинюк ознайомив учасників міні-ярмарку з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, надав інформацію щодо потреби в  спеціалістах, а саме: інспектор прикордонної служби – фельдшер; молодший інспектор прикордонної служби: водій, кухар; ознайомив з вимогами до претендентів та умовами проходження служби, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців, розповів про перелік професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України.

“Стати контрактником в Збройних Силах України – це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити Ваше життя, самовиразитися у важкому сьогоденні! Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що Ви свідомо робите вибір для свого майбутнього, робите свій внесок в захист Вітчизни. Але це не єдина перевага…”, – наголосив він.

Міні-ярмарок пройшов у формі діалогу, Олесь Волошинюк відповів на всі питання присутніх, а також залишив свої контактні данні.

IMG_1888 — копия

IMG_1893 — копия

IMG_1894 — копия