Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

31 січня 2019 року роботодавці Мар’їнського району стали учасниками семінару на тему: «Умови участі у грантових програмах», який відбувся у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи Консалтингового центру.

Мета проведення семінару підтримка самозайнятості та мікробізнесу, надання можливості отримання фінансової  підтримки внутрішньо переміщеним особам і місцевим мешканцям Мар’їнського району при відкритті, відновленні або розширенні власної справи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів, презентувала учасникам семінару проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, грантові програми, які пропонують соціальні партнери служби зайнятості, спрямовані на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Вона ознайомила учасників заходу з переліком необхідних документів, надала вичерпну інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  грантових проектах та зауважила, що актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї є запорукою успіху.

На завершення Ксенія проінформувала роботодавців щодо змоги користування «Електронним кабінетом роботодавця», зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування, реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.