Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

30 січня на базі молодіжного центру  «Мексика» (с.Максимільянівка) фахівцями з профорієнтації Мар’їнського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційне заняття з курсу “Бесіди про кар’єру” з метою активізації   процесів самопізнання та самовдосконалення молоді і створення умов  для пізнання своїх індивідуальних особливостей, які впливають на вибір майбутньої професії учнями.

Під час заходу школярі ознайомилися з поняттями «Професія», «Спеціальність», «Посада» та з’ясували, яка між ними різниця. Дізналися, хто такий фахівець, спеціаліст, майстер та професіонал. Ознайомилися із сучасними професіями, довідалися про незвичайні та рідкісні професії,   взяли участь у дискусії «Ідеальний вибір професії», створили дерево професій родини та склали власний список порад для успішного вибору професії.

IMG_20190130_140016

Також в цей день фахівці-профконсультанти провели профорієнтаційні заходи для учнів місцевої школи. Профконсультанти запропонували учням 9-11 класів пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості.

Всі бажаючі були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

IMG_20190130_132705