Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

12 лютого  на базі молодіжного центру «Вікторія» (м. Мар’їнка) фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено виїзний профорієнтаційний захід «Характер і професія. Урахування особистих здібностей при виборі професії».

Мета заходу  – викликати цікавість учнів до самопізнання для розвитку себе, як професіонала.

Фахівці-профконсультанти розповіли, що при виборі професії  необхідно володіти інформацією про існуючі професії та розуміти власні нахили і здібності. Цей процес надзвичайно важливий, відповідальний і складний, оскільки у світі налічується величезна кількість професій. Для початку необхідно значно скоротити область вибору, для цього можна скористатись рядом тестів, що дають змогу досить точно виявити свої нахили.

Під час заняття учні  тренували свою увагу, виконуючі цікаві завдання,  складали перелік професій, які потребують підвищеної уваги та уважності від людини, зрозуміли, як працює пам’ять, продіагностували себе та потренували свою пам’ять, дослідили власну особистість та поговорили про інтереси, схильності і здібності, з’ясували, які види здібностей бувають та як вони можуть впливати на вибір професії.

01