Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Співпраця роботодавців з центром зайнятості

Плідна співпраця Мар’їнського районного центру зайнятості з підприємством філія «Мар’їнська» товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Агротіс» дала позитивний результат. Завдяки проведеному 20 лютого Дню відкритих дверей на виробництві сформувалася група осіб, яка  пройшла співбесіду з роботодавцем, отримала можливість пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості у Донецькому ЦПТО ДСЗ за спеціальністю робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва с подальшим працевлаштуванням на підприємстві.

В цілому, захід відвідали близько 20 шукачів роботи. Однією з основних вимог ринку праці є рівень підготовки працівника, який не тільки володіє високою професійною майстерністю, але й шукає можливості свого подальшого професійного зростання.

Мар’їнський районний центр зайнятості та філія “Мар’їнська” ТОВ «Агрофірма Агротіс» є давніми партнерами на ринку праці, мають гарний досвід щодо укомплектування вакансій та проведення спільних заходів. Як показує практика, саме спільні заходи збільшують шанси безробітних працевлаштуватися, а у підприємства з’являється можливість більш ефективного укомплектування кадрів.

фото1