Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

26 лютого в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання батьківського клубу «Порадник». Мета – інформування батьків щодо реальної ситуації на ринку праці, особливостей працевлаштування молоді в сучасних умовах. Фахівці з профорієнтації Мар’їнського РЦЗ розповіли про послуги державної служби зайнятості, поінформували про потребу роботодавців у працівниках, презентували навчальні заклади, які здійснюють професійну підготовку за професіями, актуальними на ринку праці. Присутніх ознайомили з основами вибору професії, помилками, які найчастіше допускають молоді люди, обираючи майбутній фах, розповіли, якої шкоди завдає стереотипний поділ професій на «престижні» та «непрестижні».

Батьків цікавили умови вступу до навчальних закладів. Під час заходу піднімалися питання щодо актуальності робітничих професій, щодо можливості проходження учнями тестування, яке дозволить майбутнім випускникам правильно зорієнтуватись та обрати собі професію до душі. Їм було запропоновано відвідати Мар’їнський РЦЗ задля детального ознайомлення з послугами служби зайнятості та отримання профконсультації у спеціалістів.

Надана інформація була доповнена довідковими матеріалами у вигляді буклетів, паспортів підприємств, барометру професій. Батьки випускників мали змогу більш виважено оцінити можливості своїх дітей та в подальшому спрямувати їх вибір на те, що дійсно буде потрібне суспільству.

IMG_20190226_090436 — копия 2