Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

28 лютого 2019 року в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри, в якому взяли участь випускники Донецького ЦПТО ДСЗ, які пройшли професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів», та представники роботодавців району. Основною метою заходу було закріплення практичних навичок самопрезентації, підвищення рівня працевлаштування безробітних, які пройшли професійне навчання за направленням служби зайнятості.

Роботодавці, запрошені на Ярмарок кар’єри, запропонували вакансії для працевлаштування, розповіли про режим та умови праці на підприємствах, вимоги до майбутніх працівників. Представники центру зайнятості презентували роботодавцям випускників Донецького ЦПТО ДСЗ. Під час заходу випускники курсу і роботодавці мали можливість поспілкуватися, випускники презентували набуті знання щодо нових прийомів і методів роботи, подали на розгляд роботодавцям свої резюме.

В ході ярмарку були роздані інформаційні буклети та листівки з послугами служби зайнятості, було проведено анкетування  випускників курсів навчання, анонімне анкетування вимог роботодавців до випускників курсів.

IMG_20190228_091548