Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

За для якісного укомплектування вакансій 5 березня фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості був організований та проведений День відкритих дверей на комунальному підприємстві “Курахівзеленбуд” Курахівської міської ради”. Учасниками заходу стали керівник підприємства, фахівці Мар’їнського РЦЗ, безробітні та особи, які шукають роботу.

КП “Курахівзеленбуд” займається утриманням зелених насаджень міста Курахове.

Керівник комунального підприємства ознайомив пошукачів роботи з актуальною вакансією – озеленювач, умовами та оплатою праці.

По закінченню заходу кожен безробітний мав можливість особисто пройти співбесіду з керівником підприємства та отримати вичерпні відповіді на запитання, які його цікавили.

В результаті шість безробітних зацікавилися роботою на даному підприємстві. Для них організовано професійне навчання у ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ» за професією «Робітник зеленого будівництва».

Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисним для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо на виробництві, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

фото