Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

В рамках співпраці Мар’їнського районного центру зайнятості з БО БФ «Карітас Запоріжжя» 6 березня 2019 року на базі Консалтингового центру організована і проведена зустріч роботодавців і безробітних Мар’їнського району з координатором проекту Наталією Аляб’євою.  Вона проінформувала учасників зустрічі про діяльність БО БФ «Карітас Запоріжжя» на території Донецької області і презентувала програму «Гроші за роботу», яка реалізується в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки «Карітас» Німеччини та Федерального міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).

Метою програми є створення гідних умов для тимчасового (строком на 1-3 місяці) працевлаштування ВПО та місцевого населення на локальних ринках праці та виконання суспільно значущих робіт на благо місцевої громади. Наталія Аляб’єва звернулася до роботодавців: «Нам дуже потрібні партнери, які потребують «робочих рук» для своєї діяльності, але не можуть самостійно оплатити послуги додаткових спеціалістів. Ви гарантуєте працівникові гідні умови праці, благодійний фонд ― винагороду за роботу!»

Проект «Простір підтримки» запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу» населення м. Красногорівка та м. Мар’їнка. Тимчасове працевлаштування надає можливість відновлення втраченого або формування нового професійного досвіду на локальних ринках праці та виконання суспільно значущих робіт на благо місцевої громади з метою її розвитку.

Наталія Аляб’єва наголосила, що пріоритет буде надаватися кандидатам на працевлаштування (особам, що готові виконувати суспільно значиму роботу) з числа ВПО та місцевим мешканцям, що постраждали від конфлікту або належать до соціально незахищених категорій, в тому числі  представникам багатодітних родин, самотнім батькам (мати/батько), що виховують неповнолітніх дітей, людям з інвалідністю ІІІ групи, які не мають обмежень здоров’я для виконання фізичної роботи, особам, що опинились в складних життєвих обставинах.

Проект «Простір підтримки» запрошує до співпраці підприємства і організації  Мар’їнського району будь-якої форми власності.

Мар’їнський районний центр зайнятості продовжує співпрацю з БО БФ «Карітас Запоріжжя» і буде залучати щоразу більшу аудиторію для проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів.

IMG_20190306_123050

IMG_20190306_130843 (1)