Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

14 березня 2019 року роботодавці Мар’їнського району стали учасниками семінару на тему: «Умови участі у грантових програмах», який відбувся у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках роботи Консалтингового центру.

Головна мета семінару поліпшити умови життя населення шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу у Мар’їнському районі.

Про діючі грантові програми та регіональну програму розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області  розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ксенія Федів. Вона ознайомила учасників заходу з переліком необхідних документів, надала вичерпну інформацію про основні вимоги та нюанси участі у  грантових проектах та висвітила такі питання:

  • як подати заяву на участь у конкурсному відборі;
  • який перелік документів потрібен для регістрації у грантовій програмі;
  • необхідність участі у тренінгах де дають рекомендації для створення успішного бізнес проекту;
  • умови проведення відбору проектів, що претендують на одержання грантів.

На завершення Ксенія проінформувала роботодавців щодо змоги користування «Електронним кабінетом роботодавця», зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування, реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.