Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З метою формування відповідального ставлення безробітних до власного професійного майбутнього, як основи соціальної захищеності працівників, фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели інформаційний семінар «Легальна зайнятість»  за участю представників Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі ОУПФУ).

Присутнім розповіли про переваги легальної зайнятості, ризики отримання заробітної плати у «конвертах», акцентували увагу на залежності розміру пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески. Також інформували про зміни, які відбулися в призначенні житлової субсидії, які впроваджені з метою боротьби з тіньовою економікою та прихованою зайнятістю.

Під час семінару учасники семінару цікавилися порядком регулювання трудових відносин між працівником і працедавцем, а також уточнювали інформацію щодо можливості «купівлі» трудового стажу  тощо.

Фахівці Великоновосілківського ОУПФУ інформували безробітних про можливості та переваги користуванням Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України та запровадження СМС-інформування.

IMG_20190315_090649