Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків роботи служби зайнятості, метою якої є, перш за все, розширення знань учнівської молоді про різноманітний світ професій, формування загальної готовності до професійного самовизначення, підвищення рівня внутрішньої мотивації до пошукової діяльності з питань вибору професії та орієнтація на робітничі професії, які користуються попитом на ринку праці.

З метою інформування випускників шкіл про послуги, що надає служба зайнятості, надання допомоги у питаннях професійного вибору 15 березня 2019 року в Мар’їнському центрі зайнятості відбувся День центру зайнятості для  випускників шкіл.

Для учнів 9-тих класів була організована і проведена екскурсія. Школярі ознайомилися з роботою кожного відділу, їх функціями і основними завданнями. Фахівці центру зайнятості розповіли, яку інформацію учні можуть отримати в інформаційному просторі центру зайнятості і як відомості про професії та можливість профнавчання можуть стати їм в нагоді при виборі майбутнього фаху. Гречук Олена звернула увагу на те, що у школярів є можливість пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» та презентувала випускникам безкоштовний додаток для системи Android – «Центр професійної орієнтації» – і розповіла про можливості, що відкриваються перед користувачами.

Наприкінці заходу школярі отримали відповіді на запитання, буклети «Навігатор вибору професії», бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування.

IMG_20190315_122114 — копия