Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З метою  надання  допомоги  у  забезпеченні   кадрової   потреби   підприємств району   20 березня в  Мар’їнському  районному  центрі  зайнятості      відбувся   міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

Присутні на заході роботодавці – представники ринкоутворюючих підприємств району – ТОВ «Агрофірма «Світанок», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», ПП «Юг-Сервіс», ТОВ «Стандарт -Елітгруп», ФОП Сергєєва В.Г.. У міні – ярмарку взяли участь  безробітні та зайняте населення.

Відкрила  захід  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського РЦЗ Ксенія Федів.  Вона відзначила,  що проведення міні – ярмарку вакансій та послуг сприяє ефективному  підбору  кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця, ознайомила  присутніх зі станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.

Учасники заходу поспілкувалися з роботодавцями, отримали інформацію про перспективні вакансії, умови праці, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту, а також отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості. Під час міні-ярмарку для роботодавців було створено всі умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця. П’ятеро осіб виявили бажання відвідати підприємства з метою працевлаштування.

фото