Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості продовжують профорієнтаційну роботу зі школярами району. Протягом березня було проведено цикл дистанційних  занять з учнями Катеринівської ЗОШ та Острівської ЗОШ. А також профконсультанти завітали до учнів Курахівської ЗОШ № 2 та Успенівської ЗОШ. Метою даного напрямку роботи є  організоване інформування про професії, призначене головним чином для молоді, яка закінчує загальноосвітню школу, з метою надання практичної допомоги у виборі професії з урахуванням схильностей, а також потреб ринку праці.

Під час зустрічей  фахівці намагалась допомогти учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, а також,  повідомили учнів про професії, що користуються попитом на ринку праці,   вимоги сучасних роботодавців до шукачів роботи, можливості освоєння різноманітних професій, перспективи професійного зростання. Учні намагалися розбиратися  в складних питаннях, пов’язаних з вибором професії.

Профконсультанти запропонували старшокласникам  пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості. Всі бажаючі були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

3