Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

3 квітня 2019 року фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості був організован День відкритих дверей. Представники Краматорського прикордонного загону зустрілися з безробітними та особами, які шукають роботу з метою інформування про можливість проходження служби за контрактом.

Краматорський прикордонний  загін Державної прикордонної служби України розпочав свою діяльність з 30 жовтня 2015 року.  Загальна протяжність лінії контрольованої території на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону складає 132 км.

Представники загону ознайомили присутніх з цілями та завданнями, структурою та особливостями роботи в прикордонній службі, а також перевагами, які очікують на фахівців. У ході зустрічі висвітлено інформацію щодо порядку прийому громадян України на військову службу за контрактом, надана інформація з питань мобілізації, отримання статусу учасника бойових дій, соціальних пільг, допомоги із місцевого бюджету, медичного чи матеріального забезпечення, надання земельних ділянок та інших питань, якими можуть скористатися військовослужбовці, які є учасниками АТО.

фото (2)