Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

15  травня в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Консалтингового центру відбувся тренінг з основ бізнес-планування. В заході взяли участь представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністраці. На тренінг були запрошені підприємці Мар’їнського району, які прагнуть взяти участь у грантових проектах, та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.

Учасники тренінгу обговорили бізнес-ідеї та можливість їх реалізації,  ознайомилися з грантовими програмами, які діють з початку року, та Проектом підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації, детально розглянули та проаналізували основні розділи бізнес-плану. Фахівці центру зайнятості допомогли учасникам тренінгу встановити онлайн додаток «Центр розвитку підприємництва», який створений для людей, які бажають започаткувати власну справу.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  у середу,  22 травня 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

IMG_20190515_111428_1