Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

З метою прискорення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей державної служби зайнятості 26 квітня 2017 року Мар’їнським районним центром зайнятості був проведений загальнообласний ярмарок вакансій «Робота навесні». В заході прийняли участь представники роботодавців трьох ринкоутворюючих підприємств району. Чисельність безробітних , які відвідали ярмарок, склала  46 чоловік, 4 з яких є внутрішньо переміщеними особи.

В результаті заходу 22 безробітних звернулися за консультацією, 5 з яких залишили свої резюме для майбутнього працевлаштування, 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям. Особливу увагу звернули на можливість проходження безробітними професійного навчання за сприянням служби зайнятості як на самому виробництві, так і в центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ. Представники підприємств ТОВ «Агрофірма  «Світанок», ТОВ «Донбудмонтаж – 2015», ТОВ «Бугстройторг» проінформували присутніх про те, що на підприємствах є вільні робочі місця – монтажник металоконструкцій, водій автокрану, водій категорій С, Д, Е, підсобні робітники, зварники. Розповіли про заробітну плату, умови праці, можливість навчання професії на самому виробництві, та про пакет соціальних послуг, які надають підприємства.

Технічний директор ТОВ «Донбудмонтаж – 2015» Геннадій Офіцеров зазначив: «Проведення ярмарку вакансій дає можливість більш детальніше ознайомити безробітних з умовами праці на підприємствах та реалізувати свої професійні якості».

2

3

4