Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Оформлення найманих працівників.

Алгоритм дій при перевірці контролюючих органів

16 травня 2019 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся семінар з представником Данської ради у справах біженців Оксаною Бондаренко. Мета проведення семінару покращення рівня обізнаності роботодавців з  питань організації процесу прийняття на роботу нового працівника та алгоритм дій при перевірці контролюючих органів.

«Безумовно, держава повинна боротися з порушенням трудових прав людини і стежити за дотриманням роботодавцями норм трудового законодавства», – наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ксенія Федів.

Оксана Бондаренко розповіла присутнім щодо юридичних аспектів укладення офіційних трудових відносин, про ведення документації з охорони праці та техніки безпеки. Проінформувала про діючі грантові програми, зокрема, від  Данської ради у справах біженців щодо створення нових робочих місць, подання заявок на участь у грантах.

Під час проведення семінару роботодавці ставили питання щодо переваг офіційних трудових відносин, вимог законодавства та відповідальність за його порушення.

Підводячи підсумок семінару Ксенія проінформувала про соціальні послуги служби зайнятості для роботодавців, можливості вирішенні їх кадрових питань та подякувала всім учасникам за співпрацю, відповідальність та небайдужість до актуальних питань зайнятості громадян.

IMG-cc0d78b5ac68e4dacce559b95503e5a1-V