Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Задоволення потреб роботодавця – мета центру зайнятості!

Мар’їнський районний центр зайнятості тривалий час співпрацює з одним із пріоритетних підприємств району, а саме ТОВ «Елвіко – Гігант», основна діяльність якого це рослинництво, вирощування зернових та технічних культур.  Завдяки проведеному 15 травня Дню відкритих дверей на виробництві,  роботодавець задовольнив свої потреби по підбору робітників. В заході взяли участь 13 осіб. Так, завдяки організованому заходу вдалося доволі швидко вирішити питання підбору 3 робітників на вакантні посади овочівника та робітника з обслуговування сільського господарства, які після  співбесіди з керівником підприємства отримали направлення від центру зайнятості для проходження стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням.

Мар’їнський  районний центр зайнятості дбає: аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – місця праці. Тому метою проведення заходу є оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, організація підвищення кваліфікації безробітних за потрібними професіями, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.

Під час проведення заходу заступник начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів ознайомила присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям, особливо звернула увагу на працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Інспектор відділу кадрів  підприємства ТОВ «Елвіко – Гігант» Юлія Страшко надала вичерпну інформацію стосовно специфіки роботи та умов праці на підприємстві, а також відмітила, що на кожному підприємстві цінується перед усім працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, вболівання за спільну справу. Розповіла стисло про  актуальні вакансії, заробітну плату, графік роботи та умови праці на підприємстві.

Отже, завдяки співпраці між центром зайнятості та підприємством безробітні мають можливість безкоштовно отримати роботу, а роботодавці підготувати та отримати працівника певної кваліфікації та укомплектувати надійними кадрами свої вакантні місця.

фото3