Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

21 травня  на базі молодіжного центру «Мексика» (с. Максимільянівка) фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційне заняття з циклу «Бесіди про кар’єру».

Фахівці-профконсультанти мотивують школярів до вивчення безмежного  світу професій  та допомагають знайти найцікавішу. На цьому занятті учні познайомилися з професійною діяльністю програміста, дизайнера,  системного адміністратора, а також з професіями банківської сфери. Учасники власноруч розробляли комп’ютерну гру «Шалені перегони» та відчули себе у ролі ІТ-спеціалістів, придумали нову банківську картку, розробили її зовнішній вигляд і продумали операції, які з нею можна робити.

Обираючи професію, ми намагаємося усвідомити своє покликання. Хтось хоче знайти роботу, яка дала б можливість реалізувати себе як професіонала, творчу особистість. Інші бачать свою реалізацію в служінні на користь суспільству. Дехто мріє про великі статки. Всі мрії мають право на існування. Але потрібно усвідомити:  аби мрії збувалися, слід працювати над їх втіленням, не відриватися від реалій життя.