Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості провів низку профорієнтаційних занять у пришкільних таборах району

Для кожної дитини довгоочікувані літні канікули – пора нових вражень  і  нових знайомств. Протягом червня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели низку профорієнтаційних занять у пришкільних таборах  міст Мар’їнка та Курахове, сіл Дачне та Георгіївка.

Профорієнтатори знайомили учнів з безмежним світом професій. Невимушена атмосфера дозволила їм бути більш активними, рухливими, відвертими. Діти грали в ігри: «Збери прислів’я», «Алфавіт  професій», «Руки-голови». Хлопчики і дівчатка із захопленням приймали участь у тематичних естафетах: «Кому що потрібно для роботи», «Намальована професія», активно приймали участь в конкурсі «Професія по буквам», розгадували загадки та з інтересом слухали вірші. Розважальні конкурси були спрямовані на вивчення дітьми своїх схильностей, інтересів, можливостей, самоусвідомлення свого «я». Учні розповідали про зайнятість своїх батьків, з натхненням ділилися планами на майбутнє, задавали цікаві питання фахівцям центру зайнятості.

«Діти, гарного вам відпочинку та незабутніх спогадів! Мрійте і досягайте бажаного!» – побажали вихованцям таборів профконсультанти центру зайнятості.

4