Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

20 серпня 2019 року на базі молодіжного центру «Вікторія» фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з представниками Великоновосілківського ОУПФУ в Донецької  області провели  виїзний інформаційний захід для молоді району «Твоя кар’єра розпочинається сьогодні».

Присутні дізнались про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, що користуються попитом на ринку праці,  можливістю їх отримання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також присутня молодь дізналась багато цікавого про стартап-проекти у регіоні, можливості розвитку бізнесу. Дехто з молоді вже мав досвід участі в стартапі. Вони поділилися враженнями з присутніми. Дискусія була жвава та цікава, молоді люди взяли активну участь в обговоренні.

Представник територіального органу Пенсійного фонду надала роз’яснення щодо  легалізації трудових відносин, прав та обов’язків роботодавців та найманих працівників. Проінформувала про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб. Крім того, присутнім розповіли про призначення пенсії «в один дотик».

1