Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

Ефективне партнерство служби зайнятості з роботодавцями

18 травня 2017 року Мар’їнським РЦЗ проведено «День відкритих дверей на виробництві», а саме у підприємця Лариси Кравченко,  яка є власницею магазину «Продукти», що розташований в центрі міста Курахове, та заміського комплексу «Дубровка». В заході прийняли участь 17 безробітних, з них 2 особи з числа внутрішньо переміщених і декілька осіб із зайнятого населення. В результаті заходу 3 особи залишили своє резюме для подальшого проходження стажування на самому підприємстві з майбутнім працевлаштуванням.

Спеціалісти центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям.

Мар’їнський центр зайнятості дбає аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – місця праці. Тому метою проведення заходу є оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.

Підприємець Кравченко Лариса ознайомила присутніх з переліком актуальних вакансій, графіком та специфікою роботи, розміром заробітної плати, умовами праці. Вона подала до центру зайнятості актуальні відео – вакансії з метою розміщення  їх на сайті  Державної служби зайнятості.

Фото