Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Триває вересневий фестиваль «Профорієнтаційний старт» 24 вересня в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося засідання батьківського клубу «Порадник». Це перше засідання у новому навчальному році. Під час зустрічі традиційно обговорювались питання допомоги дітям у виборі майбутньої професії. Фахівці центру зайнятості наголосили, що  замислюватися над тим, ким бути, варто ще з дитинства. І одного «хочу» тут явно недостатньо. Необхідно тверезо оцінювати ті якості, якими наділила дитину природа.

Батьки виконували цікаві вправи, шукали відповіді на проблемні питання, переглянули та обговорили мотиваційний відеоролик про необхідність самопізнання для професійного самовизначення дитини.

Фахівці відділу активної підтримки Мар’їнського РЦЗ презентували веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа» і запропонували батькам та дітям пройти тестування.

«У тому, що стосується вибору майбутньої професії, головним залишається: за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі до кінця. Не обов’язково досягати якогось зоряного успіху, але бути чесним перед самим собою в обраній професії — обов’язково»- говорить профконсультант Юлія Могукало.

IMG_20190924_091426 — копия