Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Ефективні кроки до успішного працевлаштування

10 жовтня у Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов тренінг в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», який спрямований на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України. У заході взяли участь безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Фахівці центру зайнятості, які пройшли навчання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку за напрямом «Техніка пошуку роботи», провели  семінар з використанням набутих знань, умінь та навичок.

Учасники заходу познайомились з філософією Ikigai, тобто визначення головного інтересу, тієї справи, яка приносить радість у життя. Під час тренінгу шукачі роботи спробували розібратися з причинами свого безробіття, виконали низку вправ, спрямованих на активізацію своїх внутрішніх можливостей та ресурсів, які потрібно задіяти під час пошуку роботи задля досягнення поставлених цілей. Під час спільної роботи присутні ділились враженнями і власним досвідом, обговорювали важливі питання та проблеми.

Служба зайнятості постійно вдосконалює послуги, які надаються населенню задля реалізації основної мети: працевлаштування безробітних та задоволення потреб роботодавців у кадрах. Такі заходи – один з найпродуктивніших засобів активізації зусиль безробітних для пришвидшення працевлаштування. Сподіваємося, що здобуті під час тренінгу  знання і практичні навики допоможуть кожному його учаснику знайти підходящу роботу в найкоротші терміни.

06 01