Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Профорієнтаційна робота фахівців Мар’їнського районного центру зайнятості зі школярами району триває. 15 листопада профконсультанти завітали до учнів Дачненського ЗЗСО  та Курахівського ліцею «Престиж».

Під час зустрічі  фахівці надали учням інформацію про професії, що користуються попитом на ринку праці, розповіли про вимоги сучасних роботодавців до шукачів роботи,  допомогли школярам зрозуміти важливість свідомого вибору майбутньої професії, надали їм поради щодо уникнення помилок, наголосили на необхідності вивчення власних інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. За допомогою інтерактивних ігор діти отримали нову інформацію, розширили знання про власні схильності і здібності, відкрили для себе різноманітний світ професій.

Профконсультанти запропонували старшокласникам пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» з метою визначення професійної спрямованості. Всі бажаючі були запрошені до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

2 (6)

1 (2)