Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Партнерство з роботодавцями – основний пріоритет роботи Мар’їнського центру зайнятості 

З метою укомплектування підприємства персоналом, вивчення попиту на робочу силу та формування позитивного ставлення до робітничих професій 22 червня 2017 року Мар’їнським  районним центром зайнятості було проведено «День відкритих дверей на виробництві» на ТОВ «Електросталь».

«Першочерговим завданням державної служби зайнятості є посилення соціального партнерства на ринку праці та співпраці з провідними роботодавцями», – наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Віра Макаренко під час відкриття заходу.

 У заході взяли участь 26 безробітних, з них 6 осіб, такі, що мають статус внутрішньо переміщених осіб. Так, завдяки організованому заходу вдалося  вирішити питання працевлаштування трьох безробітних та оформлення 10 безробітних на роботи тимчасового характеру.

Формат заходу дав можливість присутнім безпосередньо ознайомитись з виробництвом та умовами праці, розмірами заробітної плати та пакетом соціальних послуг. Учасники «Дня відкритих дверей на виробництві» особисто поспілкувались із співробітниками підприємства та отримали вичерпну інформацію стосовно запропонованої роботи, а також можливості проходження навчання на виробництві.

Мар’їнський районний центр зайнятості тісно співпрацює з металургійним підприємством ТОВ «Електросталь», створеним в 2004 році. В 2016 р. було проведено всеукраїнський рейтинг металургійних підприємств країни в галузі зовнішньоекономічної діяльності, де підприємство зайняло 4 перших місць з 5 номінацій серед експортерів країни.

Наостанок,  інспектор з кадрів ТОВ «Електросталь» Вікторія Ткаченко подякувала за співпрацю в напрямку сприяння зайнятості та висловила сподівання на її продовження, адже наше покликання – забезпечити кожного, хто бажає працювати роботою з гідною заробітною платою.

фото 1

фото 2

фото 3