Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

 Допомога роботодавцю у підборі кадрів

13 липня 2017 року з ініціативи Мар’їнського районного центру зайнятості з метою укомплектування підприємства персоналом, вивчення попиту на робочу силу та формування позитивного ставлення до робітничих професій відбувся День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Свято-Іллінський машинобудівний завод».

У заході взяли участь 20 безробітних, з них 2 особи, такі, що мають статус внутрішньо переміщених. Завдяки організованому заходу вдалося  вирішити питання працевлаштування трьох безробітних.

Презентувала підприємство інспектор з кадрів Ніна Сегеда. Вона повідомила, що ТОВ «Свято-Іллінський машинобудівний завод» є одним з ринкоутворюючих підприємств району на якому працює близько 300 осіб, ознайомила учасників заходу з діяльністю підприємства, з умовами праці та її оплати, з графіком роботи підприємства та соціальним забезпеченням працівників. Також начальник відділу кадрів акцентувала увагу на потребі підприємства у кадрах – це слюсарі зі складання металевих конструкцій, складальники залізобетонних конструкцій,  газорізальники, маляри.

У ході проведення заходу начальник відділу взаємодії з роботодавцями Віра Макаренко відзначила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності служби є тісна співпраця з роботодавцями. Безперечно, успішна діяльність підприємства залежить від грамотно підібраних працівників, рівня їх кваліфікації. Для того, щоб краще врахувати вимоги роботодавця та надати можливість шукачеві роботи безпосередньо ознайомитися з умовами та специфікою роботи підприємства, центр зайнятості проводить подібні заходи.

Директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака поінформувала присутніх про стан ринку праці, презентувала соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню та роботодавцям, розповіла про можливість, у разі потреби, організувати навчання безпосередньо на робочому місці у роботодавця за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття.

фото 1