Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З турботою про ближніх!

 Державна служба зайнятості відповідно до законів України «Про зайнятість населення» та «Про основи соціальної захищеності людей з інвалідністю в Україні» сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами. З цією метою постійно ведеться облік осіб з інвалідністю, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та облік робочих місць, на які, за інформацією підприємства, можуть бути працевлаштовані громадяни цієї категорії.

Протягом першого півріччя 2017 року на обліку у Мар’їнському районному центрі перебував 51 інвалід, з їх числа 2 особи були працевлаштовані після проходження профнавчання, 31 особа брала участь у громадських та тимчасових роботах. З метою посилення соціального захисту осіб з інвалідністю 20 липня 2017 року у центрі зайнятості був проведений День центру зайнятості для інвалідів, у якому взяла участь 36 осіб. Учасниками заходу були особи з інвалідністю з числа безробітних  і зайнятого населення. В ході заходу учасників було поінформовано про послуги та види допомоги, передбачені для осіб з обмеженими можливостями, про сприяння служби зайнятості в організації підприємницької діяльності, залучення до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб старше 45 років на ринку праці. Фахівці центру зайнятості надали широкий спектр послуг: ознайомили з ринком праці, що склався у районі, консультували з питань працевлаштування, провели  підбір підходящої роботи, профдіагностичне обстеження з метою визначення професійної придатності до роботи, оперативно вирішували проблеми осіб з інвалідністю.

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

фото 1