Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

26.07.2017 року в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості (м. Курахове, пр. Миру, 53) відбувся особистий виїзний прийом громадян директором Донецького обласного центру зайнятості Рибалко Валентиною Миколаївною.

Представник ФОП Кравченко Л.П. головний бухгалтер Юлія Мачула винесла подяку центру зайнятості за плідну співпрацю, за підбір кадрів, організацію стажування та працевлаштування безробітних на підприємстві у тому числі і внутрішньо переміщених осіб з компенсацією витрат на заробітну плату роботодавцю та запитала, чи буде здійснюватися фінансування служби зайнятості в подальшому за цим напрямком роботи. Директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко повідомила, що дане питання розглядалося на засіданні Правління Фонду. Планується подальше фінансування за даним напрямком роботи.

На прийом завітав голова Катеринівської сільської ради Мелюс В.І. Він висловив подяку за організацію і фінансування громадських робіт та допомогу інвентарем під час їх проведення. Володимир Ілліч висловив побажання щодо збільшення фінансування на проведення громадських робіт.

IMG_2134

IMG_2144

IMG_2150