Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Мар’їнським  районним центром зайнятості 29 серпня було проведено міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для безробітних, в т.ч. для внутрішньо переміщених осіб за участю ТОВ  «АТБ – Маркет» та ТОВ «Український Рітейл» щодо укомплектування вільних робочих місць за професіями: продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, адміністратор (господар) залу, пекар, вантажник. У заході взяла участь 31 особа, з них 4 особи такі, що мають статус внутрішньо переміщених.

 В рамках заходу з претендентами на роботу  були проведені індивідуальні співбесіди, в результаті яких 8 безробітних виявили бажання ознайомитись з роботою безпосередньо на робочих місцях.

Під час міні – ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості шукачі роботи отримали чимало корисної та актуальної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням, ознайомилися із специфікою роботи підприємств, отримали інформацію про основний склад працівників, умови праці, обсяги робіт, рівень заробітної плати, а також з вимогами до претендентів на кожну вакантну посаду.

Учасники заходу одержали кваліфіковані консультації від фахівців РЦЗ щодо ефективного пошуку роботи.

Сподіваємося, що завдяки проведеному заходу, безробітні знайдуть для себе роботу, а підприємство – сумлінних та старанних працівників.