Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

26 вересня на замовлення роботодавця відбувся День відкритих дверей на ТОВ «Автобаза Магістраль». Мета цього заходу, насамперед, ознайомити шукачів роботи зі специфікою діяльності  підприємства й перспективами його розвитку, умовами праці, потребами у фахівцях та ін.

У заході прийняли участь 16 безробітних, 2 з яких є внутрішньо переміщеними. В результаті –  одна особа виявила бажання працювати на даному підприємстві та отримала направлення на працевлаштування.

Слід зазначити, що це нове підприємство яке розташоване в Промзоні міста Курахове, та спеціалізується на грузових та пасажирських перевозках, а також здійснює послуги спецтехніки.

Представник роботодавця запропонувала учасникам заходу актуальні вакансії, у яких на сьогоднішній день виникла потреба на підприємстві, а саме водій автотранспортних засобів та машиніст крана автомобільного. Учасникам заходу розповіли про діяльність підприємства, характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до потенційних працівників. Йшлося й про пакет соціальних гарантій, яким забезпечуються працівники.

Заходи такого плану сприяють вдосконаленню обслуговування клієнтів служби зайнятості, поєднанню їхніх інтересів, а саме: шукачам роботи – працевлаштуватися, а роботодавцям – підібрати необхідні кадри.

фото1_n

фото_n