Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

День центру зайнятості для  молоді

Молодь – це  майбутнє держави, її інтелектуальний потенціал, основа економічного, політичного і суспільного життя. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи  Мар’їнського районного центру зайнятості є робота з молоддю.

16 листопада 2017 року в Мар’їнському РЦЗ був проведений День центру зайнятості для молоді, під час якого відбулися інформаційні та консультаційні заходи. В заході взяли участь молоді люди віком до 35 років, як з числа безробітних, що перебувають на обліку, так і з числа занятого населення.

Присутнім були презентовані різноманітні профінформаційні матеріали: папки про професії та навчальні заклади області та країни, матеріали сектору самостійного пошуку роботи, відеофільм про професії, які найбільше користуються  попитом на ринку праці району та ін.

Із вступним словом до молоді звернулася заступник директора центра зайнятості Вольвач М.М. Вона проінформувала учасників заходу про основні напрямки діяльності установи і послуги, які надає служба зайнятості  для молоді. Макаренко В.Д. – начальник  відділу взаємодії з роботодавцями – охарактеризувала регіональний ринок праці, зробила огляд наявних вакансій, докладно розповіла про організацію участі безробітних в тимчасових та громадських роботах. Заступник начальника відділу організації працевлаштування  населення Часник Л.В. ознайомила молодих людей з можливістю взяти участь у грантових програмах ПРООН, «Людина в біді», «Український донецький куркуль» та безкоштовного дистанційного навчання основам підприємницької діяльності на онлайн платформі «Prometheus». Також учасникам заходу були презентовані Центри професійно-технічного навчання ДСЗ, на базі яких здійснюється професійне навчання. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації  працевлаштування населення І.А. Іванова розповіла про можливість професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочому місці, можливості тимчасової зайнятості та  надала інформацію стосовно сприяння у започаткуванні безробітними підприємницької діяльності. Всі бажаючі пройшли профдіагностичне обстеження та отримали консультації  у   спеціалістів центру зайнятості.

Молодим людям ще раз нагадали про те, що пошук роботи – це теж робота, і слід докласти максимум зусиль, задіяти всі свої можливості, використати всі професійні та особистісні резерви знань, умінь та навичок, щоб досягти бажаного результату.

IMG_2433