Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Вибір професії – вибір майбутнього

Добігає кінця 2017 рік. Незабаром і новорічні свята. Але кінець календарного року – це самий розпал  навчального року. За місяць закінчиться перше півріччя, а там не за горами і випускний. Саме час для учнів 11 класів зробити остаточний і найважливіший вибір – вибір майбутньої професії і навчального закладу, в якому вони її отримають.

Багато хто з майбутніх  випускників вже зробив свій вибір. А є і такі, що ще не визначились, у якому навчальному закладі вони продовжать своє навчання. Такі учні потребують допомоги.

Саме для них, 22 листопада 2017 року, Мар’їнським районним центром зайнятості  спільно з відділом освіти Мар’їнської райдержадміністрації  та за підтримки Мар’їнської районної державної адміністрації організувано Ярмарок професій та послуг служби зайнятості, який було проведено у приміщенні Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.  На Ярмарок професій завітали учні 11 класів Курахівських загальноосвітніх шкіл.

Ярмарок професій відкрила перший заступник голови Мар’їнської районної  державної адміністрації Тетяна Збицька. Вона звернула увагу учнів на важливість правильного  вибору майбутньої професії та підкреслила, що Ярмарок професій допоможе їм свідомо зробити цей вибір. З особливостями сучасного ринку праці  майбутніх випускників ознайомила директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака. Вона проінформувала учасників заходу про основні напрямки роботи центру зайнятості та послуги, які надає служба зайнятості учнівській молоді в питаннях вибору майбутньої  професії. Галина Бурлака висловила сподівання, що кожен учасник Ярмарку професій знайде щось  корисне для себе : учні – майбутню професію, а навчальні заклади – абітурієнтів.

У  Ярмарку професій  взяли участь представники навчальних закладів Мар’їнського району і Донецької області. Зокрема, перед майбутніми  випускниками виступили представники Донецького національного технічного університету, Курахівської філії  «Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій», Відокремленого підрозділу «Донецький коледж Луганського  національного аграрного університету», Державного навчального закладу «Красногорівське вище професійне училище», Курахівського професійного ліцею, Національної академії державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького

У фойє школи працювала виставка-експозиція, де кожний навчальний заклад за допомогою інформаційних стендів, демонстрації мультимедійних слайдів та відеофільмів, інформаційних буклетів намагався привернути увагу учнів випускних класів  загальноосвітніх навчальних закладів.

Майбутні випускники шкіл отримали консультації з різних питань, зокрема, щодо професійної орієнтації, соціальної підтримки молоді, правових знань, а також пройшли тестування та анкетування, що особливо сподобалось учням.

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Фахівці центру зайнятості завжди готові допомогти школярам зробити правильний вибір майбутнього.

IMG_2490

IMG_2504