Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

30 листопада в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему: «Співпраця служби зайнятості  та роботодавців щодо працевлаштування учасників АТО,  молоді, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення».

Учасниками Круглого столу стали представники ринкоутворюючих підприємств району та спеціалісти центру зайнятості.

Відкрила захід заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості Марина Вольвач, яка презентувала діяльність та послуги центру зайнятості. Під час виступу окрему увагу вона зосередила на питаннях щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та  учасників антитерористичної операції, створення для них нових робочих місць, підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема шляхом сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення.

«Кожна людина має право на працю. Праця осіб з інвалідністю – це питання завжди було і є складним як для роботодавців, так і для цієї категорії населення. Тому проблема підтримки та реабілітації таких людей в наш час є дуже гострою. Але суспільству треба з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, та надати можливість працювати і бути корисними», – наголосила заступник директора.

Під час своїх виступів учасники торкалися актуальних питань щодо проблем зайнятості вимушених переселенців, їх соціального забезпечення, професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації та розглянули багато інших питань які стосуються усіх незахищених верств населення.

Наприкінці заходу всі учасники засідання «Круглого столу» дійшли висновку, що тільки спільні зусилля забезпечать реалізацію законодавства України про зайнятість населення, сприятимуть працевлаштуванню учасників АТО,  молоді, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення».

фото