Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Мар’їнський районний центр зайнятості тривалий час співпрацює з одним із пріоритетних підприємств району, таким як ТОВ «Агрофірма «Світанок», основна діяльність якого це тваринництво, рослинництво, вирощування овочів та фруктів, а також переробка сільськогосподарської продукції. Завдяки проведеному 19 грудня «Дню відкритих дверей на виробництві»,  роботодавець задовольнив свої потреби по підбору робітників. В заході прийняли участь 10 безробітних, з них 1 особа, така, що має статус внутрішньо переміщеної особи та декілька осіб із зайнятого населення. Так, завдяки організованому заходу вдалося доволі швидко вирішити питання підбору 3 чоловік на вакантні посади робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, які після  співбесіди з керівником підприємства отримали направлення від центру зайнятості для проходження стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням.

Під час проведення заходу заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів ознайомила присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям, інформувала про стан ринку праці, зміни в законодавстві. Особливу увагу звернула на працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Інспектор відділу кадрів  підприємства ТОВ «Агрофірма «Світанок» Наталя Левандовська надала вичерпну інформацію стосовно специфіки роботи та умов праці на підприємстві, розповіла про актуальні вакансії, заробітну плату, графік  та умови праці на підприємстві.

Отже, завдяки співпраці між центром зайнятості та підприємством безробітні мають можливість отримати роботу, а роботодавці підготувати та отримати працівника певної кваліфікації та укомплектувати надійними кадрами свої вакантні місця.