Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

За для якісного укомплектування вакансій 5 січня 2018 року Мар’їнським районним центром зайнятості було організовано і проведено День відкритих дверей на виробництві, а саме на підприємстві ТОВ «Автобаза Магістраль» яке розташоване на території міста Курахове. В заході прийняли участь 11 безробітних. В результаті 4 безробітних залишили свої резюме та отримали направлення від Центру зайнятості для подальшого проходження стажування на виробництві з майбутнім працевлаштуванням на постійне місце роботи за професією  водій автотранспортних засобів.

Підприємство ТОВ «Автобаза Магістраль» є постійним партнером  Мар’їнського районного центру зайнятості та має приоритетний вид економічної діяльності. Протягом 2017 року вже 9 осіб пройшли стажування за різними професіями, після чого були працевлаштовані з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Інспектор з кадрів Світлана Стасюк охоче поспілкувалась з претендентами на вільні робочі місця, надала інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, пакет соціальних послуг.

Таким чином, за допомогою служби зайнятості, роботодавці мають можливість  укомплектувати свої вакантні місця. Це є гідним підтвердженням  ефективної співпраці та партнерських стосунків між службою зайнятості та підприємством.

фото1