Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Одним з напрямків діяльності Державної служби зайнятості є робота на упередження безробіття серед населення. З цією метою в рамках реалізації Угоди щодо виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Мар’їнським РВ з питань пробації та Мар’їнським РЦЗ  26.02.2018 року фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з інспекторами  Мар’їнського районного відділу з питань  пробації майором внутрішньої служби Сніжаною Гацулою та майором Нінель Осолодько провели для засуджених до відбування умовного покарання інформаційний семінар на тему «Оволодій новою професією».

Начальник відділу організації працевлаштування населення Маргарита Спартесна охарактеризувала ситуацію, що склалася на ринку праці Мар’їнського району, зазначила основні причини безробіття, фактори, що впливають на зайнятість.

Провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Іванова розповіла про  професії, що користуються попитом у роботодавців, можливість безкоштовно отримати професію, пройти курси підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості у навчальних закладах Донецької області та України в цілому.

В ході семінару учасники також отримали інформацію щодо умов надання статусу безробітного, переліку документів, необхідних для подання в службу зайнятості, послуг служби зайнятості.

Наприкінці зустрічі фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відповіли на запитання учасників семінару та роздали інформаційні матеріали «Професійне навчання – запорука успішного працевлаштування».

1 — копия