Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості інформує

1 вересня відлунали голосні дзвоники у школах району. Учні знову сіли за парти, розпочалося навчання, і Мар’їнський районний центр зайнятості поновив свою роботу з учнівською молоддю.

На 1 вересня 2016 року у школах Мар’їнського району сформовано 52 випускних класи. 662  майбутніх випускника протягом року мають остаточно зробити найголовніший вибір свого життя – обрати професію.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відвідали загальноосвітні школи м.Курахове  і провели профорієнтаційні бесіди з учнями 9 та 11 класів з метою мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку району.

Головним питанням, яке хвилювало майбутніх випускників було: «Як не помилитися у своєму виборі?» Учні отримали рекомендації фахівців щодо вибору професії, дізналися про класифікацію професій. Із зацікавленістю поставилися випускники до результатів психодіагностичного тестування. Велику кількість запитань поставили учні, чиї результати не співпали з їх планами на майбутнє. Фахівці служби зайнятості звернули увагу підлітків на професії, затребувані на ринку праці регіону, надали школярам  інформацію щодо діяльності служби зайнятості.

img_1369-kopiya

img_1379

img_1374-1