Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Мотиваційний тренінг  ПРООН

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва та забезпечення зайнятості населення 06 березня 2018 року у приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся мотиваційний семінар за участю представників ПРООН. На семінар запрошено  безробітних та представників середнього та малого бізнесу.

Заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості  Марина Вольвач на тренінгу зазначила, що служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки підприємницької ініціативи у населення. Також було надано інформацію щодо діючих грантових програм, програму «Центр розвику підприємництва» на Googl Play.

Локальний координатор ПРООН в Донецькій області Дмитро Курочка  розповів учасникам тренінгу, що Програма розвитку ООН в Україні  за підтримки міжнародних донорів надає гранти для започаткування та розвитку бізнесу у Донецькій області. Підтвердженням результативності грантових проектів за участю ПРООН стали мотиваційні відео «Великі історії малого бізнесу», які були запропоновані  для відвідувачів тренінгу.

Також, Дмитро Курочка,  зробив акцент на тому, що підприємці мають змогу отримати послуги та консультацію з широкого кола питань фінансової та юридичної діяльності.

Фахівцями центру зайнятості та координатором ПРООН були надані індівідуальні консультації  з питань пов’язаних з оподаткуванням, графіком виплати грантів та їх системою контролю.

Участь у грантових програмах – це можливість прискорити процес перетворення своєї ідеї у справу свого життя.

IMG_2947_1 — копия