Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

13 березня 2018 року в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб та представників середнього та малого бізнесу за участю предствників Данської Ради у справах біженців в Україні. У семінарі взяли участь 40 клієнтів центру зайнятості.

Юрист Представництва Данської Ради у справах біженців  Оксана Чекменьова  ознайомила присутніх з грантовими програмами від Данської Ради у справах біженців, а саме гранти на професійне навчання, гранти на мікробізнес, гранти на малий та середній бізнес.

Також наголосила, що юридична обізнаність для переселенців була та залишається життєво важливою. Закони щодо внутрішньо переміщених осіб постійно змінюються і тому головним завданням є інформування і роз’яснення цих змін. Оксана розповіла про останні зміни і надала загальні рекомендації. Після чого учасники семінару ставили свої запитання.

Про послуги служби зайнятості для переселенців, зміну професії та навчання новій справі розповіла Ірина Іванова, а Віра Макаренко розповіла про компенсацію роботодавцям витрат, пов’язаних із працевлаштуванням переселенців.

По закінченю семінару присутні отримали буклети  від  Данської Ради у справах біженців.

IMG_3031 — копия