Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

День відкритих дверей на виробництві – шанс на працевлаштування!

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями, основними партнерами в реалізації державної політики зайнятості. Співпраця з ними безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.

Мар’їнський районний центр зайнятості 02 квітня 2018 року організував День відкритих дверей на виробництві фермерському господарстві «Дон» – одному з ринкоутворюючих підприємств Мар’їнського району, що займається змішаним сільським господарством. Мета заходу –  ознайомлення безробітних зі специфікою роботи, потребою у працівниках, інформування про особливості здобуття професій, актуальних на даному підприємстві, визначення шляхів співпраці між центром зайнятості, безробітними та роботодавцями.

Презентацію провели керівник фермерського господарства С.М. Розум та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями К.В. Федів.

В заході прийняли участь 15 безробітних. В результаті 5 безробітних залишили свої резюме та отримали направлення від Центру зайнятості для подальшого проходження професійного навчання за направленням центру зайнятості у Донецькому ЦПТО ДСЗ  з майбутнім працевлаштуванням на постійне місце роботи за професією  підсобний робітник. Шукачі роботи задавали питання про вимоги до працівників, режим роботи, заробітну плату та отримали вичерпні відповіді. Загалом захід виявився цікавим та інформативним.

фото — копия