Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

ЩОТИЖНЕВИЙ ТРЕНІНГ ЩОДО ОСНОВ БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ

У рамках діяльності Центру розвитку підприємництва  при  Мар’їнському районному центру зайнятості 25 квітня 2018 року відбувся щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування з залученням представників  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.  На заході були  присутні як  фізичні  особи-підприємці, так  і безробітні, які зацікавилися бізнес-плануванням.

Темою тренінга було створення життєздатних бізнес-планів,  з якими можливо взяти участь у грантовій програмі «Український донецький куркуль».

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів  провела наглядну демонстрацію використання інформаційних джерел з метою створення бізнес-планів. Вона ознайомила учасників з можливостями онлайн додатку «Центр розвитку підприємництва» на основі системи ANDROID, який надає змогу в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо  започаткування власної справи, розвитку підприємництва, актуальну інформацію про можливість дистанційного навчання основам підприємницької діяльності.

З інформацією щодо участі у проекті «Український донецький куркуль»  та  надання якісних бізнес-планів присутніх ознайомив  заступник начальника управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації – начальник відділу соціально економічного розвитку та інвестенційної політики Олег Тарапатов.

Своїм досвідом участі у грантових програмах поділилась переможниця проекту «Український донецький куркуль» 2017 року фізична особа- підприємець  Юлія Перетятько.

У творчій атмосфері відбулося спілкування, під час якого присутні отримали теоретичні знання та практичні поради, відповіді на свої запитання.

Мар’їнський районний центр зайнятості запрошує до участі у щотижневих тренінгах щодо основ бізнес-планування всіх, хто зацікавлений у розвитку власного бізнесу.

30424974_2030235777216656_11630560522855357_o