Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Побудуй кар’єру з нами!

27 квітня 2018 рокув Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся загальнообласний Ярмарок вакансій для студентської молоді та безробітних «Побудуй кар’єру з нами». Мета заходу – прискорення працевлаштування незайнятого населення, студентської молоді, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей державної служби зайнятості, впровадження новітніх технологій та методів роботи. За результатами Ярмарку 25 безробітних запрошені на співбесіду на підприємство, з них  3 особам видано направлення на працевлаштування.

В приміщені Курахівського професійного ліцею понад 120 шукачів роботи, серед яких майбутні випускники закладів професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів, безробітні та  зайняте населення спілкувалися з роботодавцями району. В Ярмарку взяли участь 6 ринкоутворюючих підприємств Мар’їнського району, представлено близько 30 вакансій. Захід відкрила директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака. Вона звернула увагу на те, що сьогодні на ринку праці найбільш затребувані – електрогазозварники, фрезерувальники, токарі, газорізальники, верстатники широкого профілю,  слюсарі – ремонтники. Ярмарок відвідала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Донецького обласного центру зайнятості Ірина Кохан. Вона розповіла про новий підхід служби зайнятості у наданні послуг із максимальним використанням сучасних онлайн – ресурсів. Під час заходу кваліфіковані фахівці служби зайнятості надавали відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, започаткування власної справи, участі у грантових програмах. Бажаючі мали змогу пройти психодіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення. Відвідувачі отримали інформацію щодо впровадження новітніх технологій та методів робот служби, навчалися складати відео- та мультимедіа резюме, ознайомилися з мобільними застосунками для системи ANDROID, що створені для покращення доступу населення до корисної інформації.

Присутні на заході роботодавці вже неодноразово мали можливість переконатись в перевагах такої форми роботи як Ярмарок вакансій, що надає  можливість роботодавцю особисто поспілкуватися з претендентами. За короткий період представник підприємства може обрати необхідного працівника з числа безробітних та запросити на співбесіду на підприємство для остаточного вирішення питання працевлаштування. Такі зустрічі сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

1 — копия

2 — копия

3 — копия