Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

У рамках діяльності Центру розвитку підприємництва при Мар’їнському районному центру зайнятості 16 травня 2018 року відбувся щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування та доступу громадян до грантових програм з метою надання всебічної підтримки підприємницьким ініціативам з залученням представників  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації. На заході були  присутні як  фізичні  особи-підприємці, так  і безробітні, які зацікавилися бізнес-плануванням.

Тема тренінга «Створення життєздатних бізнес-планів,  з якими можливо взяти участь у грантових програмах».

Заступник начальника відділу активної підтримки Лариса Часник розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентувала увагу на якісній підготовці фінансового плану, адже в ньому визначається потреба в інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк окупності проекту, складається графік досягнення точки беззбитковості.  Багато питань, які поставили присутні, стосувалися саме  процедури захисту бізнес-плану і жодного питання не залишилось без відповіді.

Начальник відділу роботи з роботодавцями  Ксенія Федів  проінформувала присутніх про унікальну можливість участі у проектах  «Український донецький куркуль», Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» під назвою «Гранти на створення робочих місць для населення, що мешкає поблизу лінії розмежування конфлікту», гранти ПРООН, Данської ради. Зокрема вона наголосила, що в центрі зайнятості вони завжди отримають необхідну допомогу та консультацію з питаннь участі у грантових програмах, які діють в Донецькій області.

IMG_3284 — копия

WP_20180516_10_12_52_Pro — копия