Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

КРОК ДО УСПІШНОЇ ВЛАСНОЇ СПРАВИ!

17 травня 2018 року в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості організовано та проведено семінар на тему: «Участь у грантовій програмі «Український донецький куркуль». Ця грантова програма створена за ініціативи голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського та підтримки голови Мар’їнської районної державної адміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза. У семінарі прийняли участь шістнадцять представників роботодавців Мар’їнського району.

Галина Бурлака, директор Мар’їнського районного центру зайнятості,   розповіла, що для розвитку сталого бізнесу потрібно завжди вчитися новому, набувати досвід і не стояти на місці. Вона наголосила про те, що тим хто має мету відкрити власну справу, необхідно постійно навчатися і сміливо, крок за кроком йти до своєї мрії. Усім, хто бажає започаткувати власну справу, служба зайнятості надає дієві інструменти та додаткові можливості.

Ксенія Федів, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості, довела інформацію присутнім, як зареєструватися і стати учасником регіональної програми «Український донецький куркуль», а також, які документи для цього необхідні, як скласти бізнес-план. Також вона звернула увагу, що для створення успішного проекту бізнес-плану необхідне  вміння скласти та розрахувати проектно-кошторисну документацію. Окремо Ксенія зосередила увагу присутніх на основних бізнес-напрямках для отримання фінансової підтримки за програмою «Український донецький куркуль». На завершення  вона  додала, що у центрі зайнятості щотижнево проводяться семінари щодо основ бізнес-планування із залученням соціальних партнерів, переможців проекту «Український донецький куркуль» та власників успішного бізнесу для осіб, які планують створити власний бізнес, або прагнуть взяти участь у грантових програмах.

Фото1Pro — копия