Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

День центру зайнятості для соціально незахищеної категорії населення

Надання якісних соціальних послуг для людей, які на рівних не можуть конкурувати на ринку праці, залишається пріоритетним завданням  служби зайнятості, та потребує зосередити послуги саме на тих безробітних, які найбільше їх потребують.

З метою інформування  цієї категорій населення щодо надання соціальних послуг Мар’їнський районний центр зайнятості провів 18 травня 2018 року  День центру зайнятості для соціально незахищених  категорії населення. В заході прийняли участь 38 осіб .

Учасників заходу проінформували про можливості служби зайнятості щодо підтримки  і надання допомоги в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, координації залучених послуг.

Також фахівці відділу активної підтримки проінформували учасників заходу з існуючими напрямки курсового навчання, підвищення кваліфікації. Кожен із присутніх мав можливість ознайомитись з навчальними планами за новими напрямками професійного навчання, описами професій, паспортами підприємств району, отримати інформацію щодо стану ринку праці. Бажаючі пройшли профдіагностичне обстеження та отримали консультації  у   фахівців центру зайнятості.

Такі заходи завжди закінчуються словами подяки від клієнтів служби зайнятості, що свідчить про актуальність та правильність підходу до проведення профорієнтаційних заходів. А отримана інформація обов’язково допоможе їм не тільки у вирішенні питань працевлаштування, а й у вирішенні життєвих питань, з якими всі стикаються щоденно.

IMG_1312 — копия