Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

Мар’їнський районний центр зайнятості спільно з Головним Управлінням Держпраці у Донецькій області 23 травня 2018 року провели інформаційний семінар для роботодавців району на тему: «Дотримання роботодавцями законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій та відповідальності за порушення трудового законодавства» у приміщенні загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 м. Курахове. Одне з головних питань семінару – оформлення трудових відносин роботодавців  з найманими працівниками.

Галина Бурлака, директор районного центру зайнятості, відзначила, що проведення подібних семінарів спільно з представниками Головного Управління  Держпраці  у Донецькій області, сприяє  підвищенню рівня правової освіти громадян і спонукає їх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.

Ігор Часник, заступник начальника управління з питань праці Головного Управління Держпраці, акцентував увагу присутніх, що у своїй професійній діяльності потрібно керуватися та дотримуватися Кодексу закону про працю. Також він розповів про спільні риси та відмінності між цивільноправовим та трудовим договорами. «Особа, яка працює за цивільноправовим договором, не має певних гарантій порівняно з особою, яка працює за трудовим договором»,підкреслив Ігор Часник.

Під час семінару головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Головного Управління Держпраці, Марина Солоха розповіла присутнім про порядок оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівником, види трудових договорів, порядок їх укладення, головні складові елементи визначення трудового договору.

Наприкінці заходу Марина Солоха розповіла про адміністративну відповідальність, передбачену за порушення роботодавцем законодавства про працю.

Присутні на семінарі роботодавці були активними, ставили безліч запитань та обговорювали приклади з досвіду власних трудових відносин.

фото (1) — копия