Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар’їнський районний центр зайнятості повідомляє

З метою проведення соціальної адаптації осіб, засуджених до відбування умовного покарання фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з інспекторами Мар’їнського районного відділу з питань пробації 29.05.2018 провели профорієнтаційний семінар.

Розпочала зустріч майор внутрішньої служби Нінель Осолодько. Вона наголосила на тому, що особи, засуджені до відбування умовного покарання, потребують особливої уваги та допомоги з боку служби зайнятості.

Фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мар’їнського районного центру зайнятості Ірина Пекарська і Олена Пономарьова ознайомили присутніх із переліком послуг, які може надати служба зайнятості. Безробітні мають можливість отримати допомогу фахівців у пошуку підходящої роботи, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію, записати відеорезюме, зустрітися з роботодавцем під час онлайн-співбесіди для отримання інформації про вакансії, відвідати заходи, організовані центром зайнятості.

Учасники семінару виявили зацікавленість інформацією, задавали багато запитань, зокрема і щодо  реєстрації в центрі зайнятості, можливості працевлаштування, участі у громадських роботах та отримання нової професії.

IMG_3351 — копия